krovi

Podporují nás




Rodiče

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem současných i odrostlých rodičům členů oddílu. Bez jejich důvěry, zájmu o fungování oddílu a podpory oddílových aktivit bychom jen stěží zvládli současný intenzivní program a provoz oddílu.



Široké vedení oddílu a středisko Vavéha

Všem, kteří se klukům věnují ve svém volném čase a zcela bezplatně. Středisko Vavéha nám poskytuje právní základ pro samotnou existenci, zajišťuje pro nás vybavení, které bychom si sami jen těžko pořizovali (stany s podsadami, tee-pee, lodě) a dokonce i střechu nad hlavou (zajištuje fungování kluboven na Valše, základen Švýcarák, Kovářov, Žumberk a Krajinská). Pořádá pro nás akce, na kterých se můžeme setkávat s dalšímy oddíly: například Skautská pouť, Závody vlčat, Skautský ples, Střediskové Jamboree, hry ve městě a další.



zpět..

Ze života oddílu


Jarní víkendovka v Sezimové Ústí


Vydali jsme se na parádní základnu s velikou zahradou a místy na vyblbnutí. Cílem výpravy bylo zachránit svět před temnotou, která postupně všechno pohlcovala. V ohrožení byla Země i samo Slunce!? Přijela reportérka z televize Supernova a díky ní jsme mohli provést rekonstrukci případu - hasili jsme hvězdy pomocí stříkaček. Po této zkušenosti si myslíme, že se Pán temnot musel při zatemňování docela bavit. Zkusili jsme si, jaké by to bylo nakupovat po tmě, naštěstí nám pomohl Jeníček, neházel drobečky, ale napnul nám provázek.

Pán temnot byl zjevně amatér, protože všude, kde mohl, trousil hvězdičky. Tak jsme se po nich vydali a nelitovali jsme! Našli jsme jich velkou spoustu, bezvadně se u toho zkoulovali a i přes hradby jsme dobyli Kozí Hrádek!

Večer jsme sbalili hru Kufr a putovali s ním celou Mléčnou dráhou. Získávali jsme planety Sluneční soustavy a spoustu maličkých hvězdiček. Z nich jsme pak druhý den skládali nejrůznější souhvězdí. No a pak se to stalo.

Přišel!

Pán temnot! My jsme si mysleli, že když ho picnem sněhovou koulí, že jako dobrý, a ono vůbec! Ten chytrák si rozpoltil duši a vložil ji do třech dalších osob. Ba co víc, každá část duše byla chráněna jiným zaklínadlem! No co Vám budem povídat, bombili jsme je snad půl hodiny, ale nakonec, aniž bychom utrpěli ztráty na našich lidech, jsme ho zničili a tak zachránili Slunce a celou Sluneční soustavu!

Člověk by neřekl, že neztratit bundu a botu je těžší, než zabít Pána temnot. Ale nakonec měli všichni, co měli mít, a hlavně dobrou náladu teda.




Webmail
(pro skauty, rovery a širší vedení jedenáctého oddílu)


Najděte nás na Facebooku
oficiální profil 11. oddílu České Budějovice


Admiralita
(web pro širší vedení jedenáctého oddílu)


Fotogalerie



Fotogalerie Fotografie z akcí Toulavé smečky vlčat







další fotky naleznete zde:
skauti a roveři

Videa


aktuální video ČERNÁ HORA- LOITUMA 2006
Expedice století do nezávislé balkánské republiky.
Oficiální video z putování po Černé Hoře.



aktuální video TURECKO 2008
Roverská expedice do Turecka.
"OK my friend, I take money or I call military!"


další videa na youtube a na vimeo profilech.



Copyright © 2009, jedenactka.eu, Všechna práva vyhrazena.